Vyzkoušet úkázkovou hodinu
BrickByBrick

Náš tým

 

Martin

Martin – jako syn matky učitelky a otce ředitele školy jsem pedagogice a vzdělávání mohl jen stěží utéct. Absolvoval jsem Střední průmyslovou školu v Mladé Boleslavi, obor Strojírenství, avšak mi tato zkušenost dodala jen další energii pro práci na lepším vzdělávání v ČR. V Brick by Brick centru působím jako ředitel centra a lektor. Ve volném čase se věnuji rodině, sportu a podnikání.

 

Denča

Denisa – po absolvování Gymnázia Dr. J. Pekaře v Mladé Boleslavi jsem vyzkoušela několik pedagogických činností nejen v ČR, ale i zahraničí. Vystudovala jsem vysokou školu pedagogického zaměření a dva roky jsem učila na místní ZŠ. Nyní mě v centru najdete pouze výjimečně, jsem na mateřské dovolené. V Brick by Brick působím jako hlavní metodik a starám se o náplň všech našich programů. Na vzdělávání metodou BbB mě nejvíce baví zájem a nadšení všech dětí, které LEGO® doslova pohltí a nevědomky si rozvíjejí určité kompetence do budoucího života.

 

Bara_lektorka Brick by Brick

Bára – už před nástupem na střední školu jsem se stala lektorem projektu "Nenech sebou zametat." Vystudovala jsem střední školu se zaměřením na předškolní a mimoškolní pedagogiku. Během studia jsem absolvovala souvislou praxi v různých mateřských školách a o prázdninách jsem působila jako praktikant na letních táborech. Nyní pracuji v mateřské škole a v Brick by Brick působím jako lektor Malých konstruktérů.

 

BRICK BY BRICK | Mladá Boleslav
17. listopadu 1385, 293 01 Mladá Boleslav

+420 734 271 657 mladaboleslav@brickbybrick.cz

facebook youtube instagram
kudy z nudy
 
 
 

 

Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací