Od dětí jsme si vysloužili titul nejlepší tábor!

Prázdniny nám utekly jak voda a nám bylo velkým potěšením zpříjemnit dětem léto týdnem plným LEGO® a o to víc, když jsem si u nich vysloužili titul nejelepší příměstský tábor.

Příměstský tábor BbB Mladá Boleslav

Po celé léto bylo centrum Brick by Brick vytížené a vystřídalo se tu osm turnusů a několik desítek táborníků - malých konstruktérů i velkých inženýrů. Aby jste měli na výběr, na jaký příměstský tábor své děti přihlásit a jakou tématikou se budou celý týden zaobírat, každý týden jsme udělali na jidné téma.
Léto jsme zahájili vynálezy dnešní doby, po té jsme si udělali vesmírné dobrodružství, vykopali jsme dinosaury, cestovali jsme do minulosti, objevili planetu zvířat, postavili město a převážně s děvčaty jsme si užili výtvarný týden s LEGO®.
Program byl velmi pestrý a tak není divu, že se dětem 9 hodin v centru Brick by Brick zdálo málo a domů se jim nechtělo. Užili si nejen desítky kg LEGO® kostek, Brick by Brick vzdělávání, ale také pohybové čí výtvarné aktivity, vynikající oběd v restauraci El Niňo Mladá Boslav a samozřejmě hromadu legrace s novými kamarády.

I my, lektoři, jsme si tábory moc užili a těšíme se, že Vás i Vaše malé konstruktéry a velké inženýry uvídíme a to třeba už v říjnu, kdy zahájíme oblíbené kroužky s LEGO®, které se budou konat na školách, školkách, ale i v centru Brick by Brick Mladá Boleslav.


 

 

 

Štítky:

příměstský tábor mladá boleslav, příměstský tábor mladá boleslav 2018, tábory 2018, tábor, tábor pro děti, tábor kudy z nudy, příměstský tábor, přihláška na tábor, prazdniny, tvořivé děti, návrat domů, letní tábory pro děti od 5 let, letní tábory 2018, lego pro děti od 3 let, hry s kostkami, kreativita pro děti, detsky tabor

4.9.2017

BRICK BY BRICK | Mladá Boleslav
U Kasáren 1377, 293 01 Mladá Boleslav

+420 734 271 657 mladaboleslav@brickbybrick.cz

facebook youtube instagram
kudy z nudy
 
 
 

 

Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací