Zájmové kroužky - kde to bude

Brzy začínáme!
Zájmové kroužky čeká první lekce a tak Vám přinášíme důležité informace.

Zájmové kroužky - kde to bude

A je to tu! V týdnu od 30.9.2019 zahájíme všechny vzdělávací kurzy s LEGO.

Podívejte se na stručný přehled k jejich organizace na nadcházející školní rok 2019/2020.

 

  • NÁHRADNÍ HODINY

Při omluvení se z hodiny Vám v online systému vznikne náhradní hodina, kterou lze nahradit v rámci kurzu.
Tzn. chodí-li mé dítě na kurz Velký inženýr na některé základní škole a bude chybět jednu hodinu, mohu si tuto hodinu během kurzu/pololetí kdykoli vybrat v jiném termínu Velkého inženýra a to v centru Brick by Brick. Nevyužité náhradní hodiny se do dalšího pololetí nepřevádějí. Na náhradní hodinu se lze přihlásit přes systém na emailem na mladaboleslav@brickbybrick.cz.

 

  • ÚHRADA ZA KURZ

Upozorňujeme, že v případě neuhrazeného kroužku Vám bude zaslána na email upomínka s termínem splatnosti. Po té bude dítě odhlášeno. Pro dotaz k platbě se na nás můžete kdykol obrátit, nejlépe emailem.

 

  • KROUŽKY V CENTRU BRICK BY BRICK

Velký inženýr (PO 17:00-18:00, ČT 18:00-19:00)
Malý konstruktér (ČT 16:30-17:30)
Movie making (ÚT 17:00-18:00)

Mladý robotik (ST 17:00-19:00)

V kolik kde čekat: 10 minut před zahájením hodiny bude centrum otevřené a můžete sem děti přivést. Do zahájení budou mít čas si trochu pohrát se stavebnicemi, na čas pak lektor lekci zahájí.
Co s sebou: Není třeba s sebou nosit nic, neboť přezůvky, pití a hromada kostek LEGO je u nás k dispozici.
Kdy si dítě vyzvednout: Hodiny si vždy užíváme na plno a využíváme každé minuty. Končíme tak opravdu až na čas.

 

  • KROUŽKY NA MATEŘSKÝCH ŠKOLÁCH

MŠ Pohádka (ČAS BUDE UPŘESNĚN): Pro velký zájem rozdělíme děti znovu na dvě skupiny. Teprve v pondělí 30.9. dáme s paní ředitelkou dohromady, kdy a v jaké třídě skupinky budou. Začneme proto o týden déle, tj. v týdnu od 7.10.
Kurz povedou lektorky Míša s Péťou.

MŠ Kosmonosy (ČT 15:00-16:00): Kurz bude probíhat znovu v pavilonu B ve sluníčkové třídě. Děti sem paní vychovatelky přivedou. Neškolkové děti si lektorka od rodičů převezme před branou z ulice Pionýrů. Sem je zase po kroužku odvede.
Kurz povede lektorka Péťa.

 

  • KROUŽKY NA ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

ZŠ Debř (PO 14:00-15:00): Kurz bude probíhat v 6. třídě, hned vedle ředitelny. Děti si ale lektor vyzvedne ve družině, nedružinové u zadního vchodu. Po konci je pak odvede do šaten.
Kurz povede lektor Michal.

8. ZŠ (ÚT 14:00-15:00): Děti si lektor vyzvedne/ převezme od družinářek ve vestibulu školy u hlavního vchodu. Hodina pak bude pravděpodobně v 7.B v 1. patře. Po konci je lektorka odvede do šaten nebo je zase předá do družiny.
Kurz povede lektorka Míša, občas Martin.

ZŠ Kosmonosy (ÚT 14:00-15:00): Děti si lektor převezme v družině, nedružinové budou čekat pod schodištěm u zadního průjezdu. Hodina bude probíhat v 5.C. Po konci lektor družinové děti odvede zase zpět do družiny.
Na kurzu se budou pravidelně střídat lektoři Martin a Michal.

ZŠ Bělá p/B (ÚT15:30-16:30): Kurz bude probíhat v budově Tyršova. Děti si lektor vyzvedne v družině, na konci je předá přímo rodičům.
Kurz povede lektor Martin.
2. ZŠ (ST 14:00-15:00): Kurz bude probíhat v budově 1. stupně pod náměstím. Družinové děti si lektor převezme z družiny, ostatní budou čekat na chodbě u hlavního vchodu (budova 1. st.). Na konci děti lektor odvede dolů do šaten, kde je předá družinářkám nebo rodičům.
Na kurzu se budou pravidelně střídat lektoři Pepa a Michal.

4. ZŠ (ST 15:30-16:30): Děti si lektor předá s družinářkami či rodiči pod schodištěm u hlavního vchodu, kam je zase na konci odvede. Hodina bude probíhat v některé ze tříd v přízemí. Při první lekci to ještě pan ředitel upřesní.
Na kurzu se budou pravidelně střídat lektorky Denča a Péťa.

ZŠ Kněžmost (ST 15:00-16:00): Kurz zahájíme znovu, tj. 9.10. Děti si lektor vyzvedne v družínách, ostatní ve vestibulu u hlavního vchodu. Po hodině, tj. cca 16:05, všechny děti lektor odvede do šaten a předá rodičům. Učebnu upřesníme po první lekci.
Kurz povede lektor Martin.
1. ZŠ Mnichovo H. (ČT 14:00-15:00): Kurz bude probíhat v učebně 5.B, č. 222. Děti si lektor vyzvedne ve družinách, ostatní budou čekat přímo u třídy. Na konci je lektor odvede k šatnám, popř. zase zpět do družiny.
Kurz povede lektor Martin.

5. ZŠ (ČT 14:00-15:00): Děti si lektor vyzvedne ve družině, ostatní budou čekat před třídou 5.B, kde bude kurz probíhat. Na konci je lektor pak odvede zpět do družiny, ostatní do šaten.
Kurz povede lektor Pepa.
3.ZŠ (PÁ 12:30-13:30): Termín jsme otevřeli teprve nedávno a tak tento kurz bude zahájen až 11.10. Děti si lektorka převezme v družině, ostatní budou čekat před třídou 1.B, kde bude hodina probíhat. Na konci děti lektorka předá družinářkám nebo rodičům.
Kurz povede lektorka Péťa.
ZŠ Brodce (PÁ 13:20-14:20)Děti si lektor vyzvedne v družině a na konci je zase odvede zpět nebo předá u šaten rodičům. Ostatní děti vyzvedne a odevzdá u vchodu do hl. budovy. Hodina bude probíhat v učebně hned vedle ředitelny.
Kurz povede lektor Martin.
 

 

  • Pro jakýkoli dotaz nás neváhejte konaktovat na tel. 734 271 657 nebo emailem mladaboleslav@brickbybrick.cz

 

Těšíme se na první LEGO-výzvu a až ukážeme dětem, že i učení může být zážitek!

 

Tým Brick by Brick

 

29.9.2019

BRICK BY BRICK | Mladá Boleslav
U Kasáren 1377, 293 01 Mladá Boleslav

+420 734 271 657 mladaboleslav@brickbybrick.cz

facebook youtube instagram
kudy z nudy
 
 
 

 

Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací