Zájmové kroužky s LEGO se o týden posouvají

Září je za námi, horka jsou už minulostí a tento týden s prvními ranními mrazíky nás mělo čekat i zahájení všech vzdělávacích kroužků Brick by Brick. Všechny zájamové kroužky ale zahájíme druhý týden v říjnu.

Zájmové kroužky s LEGO se o týden posouvají
Vážení rodiče, krásný den,
 
primárně Vám chci poděkovat za velký zájem o vzdělávání Brick by Brick, neboť nárůst počtu dětí v kroužcích pro školní rok 2018/2019 byl oproti loňsku více než 100% - děkuji, vážím si toho a celý náš tým to bereme jako závazek posouvat celý koncept vzdělávání dále.
 
Důvodem je, že jsem letos nestihl ve školách včas zastavit přihlášky a tak máme na jeden kroužek běžně přihlášeno více než 20 dětí. Jako lektoři jsme na to fyzicky, psychicky i profesně připraveni :-), ale máme nedostatek našich speciálních LEGO boxů a nyní čekáme na jejich dodání.
Konec kurzů se tím samozřejmě také o týden posouvá.
 
Před první lekcí očekávejte ještě jeden email, kde Vás budu informovat o možné náhradě zmeškaných hodin a v případě kroužků v  a  i o místě konání a domluvě s vychovatelkami či družinářkami.
 
Věřím, že posun první lekce o jeden týden Vám ani dětem nezpůsobí žádné komplikace a pro jakýkoli dotaz jsem k dispozici.
 
S přáním úspěšného nového měsíce
 
Martin
 
vzdělávání s LEGO · zájmové kroužky Mladá Boleslav · kroužky pro děti · robotika · programování
2.10.2018

BRICK BY BRICK | Mladá Boleslav
U Kasáren 1377, 293 01 Mladá Boleslav

+420 734 271 657 mladaboleslav@brickbybrick.cz

facebook youtube instagram
kudy z nudy
 
 
 

 

Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací